Jdi na obsah Jdi na menu
 

Amabile Matter of the Heart
x
JCh.Twinkle Drake z Černobílých

! PO KLIKNUTÍ NA FOTKU SE VÁM ZOBRAZÍ FOTOGALERIE !

20190328-288a8330-edit.jpg

BRIANA
Matter of the Heart

hnědá sable merle

Praha 10

20190328-288a8360-edit.jpg

BEEZEE
Matter of the Heart

hnědá sable merle

Hradec nad Svitavou

20190328-288a8362-edit.jpg

BELLA DRAGON
Matter of the Heart

sable bílá

Frýdlant nad Ostravicí

20190328-288a8309-edit.jpg

BELMONDO
Matter of the Heart

seal

Vesce, okr. Tábor

20190328-288a8574-edit-edit-edit.jpg

SPOLEČNĚ

 

 

20190328-288a8725-edit.jpg

 

 

letacek.png

 

Mia je energická borderka z show linie, lehčího typu s krásným rozsáhlým pohybem. Výborně ovladatelná, přemýšlivá s pevnou a silnou psychikou. Jen tak se nezalekne a všechny situace pečlivě hodnotí. Do ničeho se zbrkle a bezmyšlenkovitě nežene, velmi dobře se ovládá i u ovcí. Především je ale soutěživá, takže flyball patří mezi její top sport. Sebevědomí jí opravdu nechybí.

Hledala jsem k ní jedince, který by odpovídal jejímu typu. Sportovního psa lehčího typu z show linie, který podpoří krásný pohyb, výraz a posazení uší. Bude mít výborné zdravotní výsledky a mírnější, jemnější povahu. 

Mé požadavky naprosto splňuje vybraný JCh. Twinkle Drake z Černobílých - Dráček. Dráček mě svou úžasnou, jemnou, hravou a veselou povahou uchvátil. Je stále výborně naladěn a připraven k jakékoliv akci. Absolutně nekonfliktní vůči psům s velkou chutí do práce. Se svojí majitelkou Janou Brodovou běhá agility v kategorii L3.  FB Dráčka a databáze BCCCZ

 

Z tohoto spojení tedy očekávám vyrovnané borderky s výbornou stavbou, které se neztratí na výstavách ani ve sportech. Věřím, že spojení těchto rodokmenů bude pro chov přínosem a rozšířím tak užší řadu kvalitních, typických a zdravých jedinců tohoto plemene.  
Přednostně pro ně hledám aktivní majitele, kteří mají zájem vstoupit do krásného světa Border kolií (nebo se v něm již pohybují) a aktivně v něm působit ať už ve výstavní sféře nebo sportovní. Majitele, kterým bude záležet (záleží) nejen na zdraví těchto jedinců, ale i ostatních Border kolií a jejich budoucímu vývoji. Nechají je tedy v daném věku podrobit důležitým zdravotním vyšetřením, které také podstoupí veřejnosti. Zodpovědné majitele, kteří jejich báječné a věrně oddané psí srdce naplní láskou, jistotou a štěstím.

inbreeding.jpg

některá by mohla být i trikolorní a krátkosrstá

barvicky.jpg

Z tohoto vrh

3-generace.jpg