Jdi na obsah Jdi na menu
 

Club.Ch.Amabile Matter of the Heart
x

JCh.,Club.J.Ch.,Club.Ch.Due Parchi Pic Pokey Geronimo Mathieson

letacek-web.jpg

 

Mia je energická borderka z show linie, lehčího typu s krásným rozsáhlým pohybem. Výborně ovladatelná, přemýšlivá s pevnou a silnou psychikou. Do ničeho se zbrkle a bezmyšlenkovitě nežene, velmi dobře se ovládá i u ovcí. Především je ale soutěživá, takže flyball patří mezi její top sport. A sebevědomí jí opravdu nechybí :-)

Pro toto spojení jsem vybrala psa z show linie s italskou krví - Matthewa "Mattyho", který se věnuje nejen výstavní ale zároveň i sportovní kariéře. Matty mě zaujal krásným pohybem, bohatou srstí, nádhernou hlavou a výrazným tmavým okem. Zároveň se pyšní bezchybnými a rozsáhlými zdravotními výsledky.

Je to velmi milý, pozitivní pes s veselou a přátelskou povahou. Nekonfliktní vůči psům s velkou chutí do práce. Se svou majitelkou Karolínou Vlčkovou se věnuje obedience, flyballu a sportovní kynologii. Kompletní informace na WEBU a FB stránce.

Z tohoto spojení očekávám vyrovnané borderky s výbornou stavbou, které se neztratí na výstavách ani ve sportech. Věřím, že spojením s novou italskou krví bude pro chov přínosem a rozšířím tak užší řadu kvalitních, typických a zdravých jedinců tohoto plemene.  Jelikož Matty nese vlohu pro ee red, štěňátka mají předpoklad pro velkou škálu barevných variant.


Pokud bylo krytí úspěšné, na štěňátka se můžeme těšit začátkem května :-)

img_20200311_121946.jpg   89763130_225331661922497_2122273976678875136_n.jpg   img_20200311_122038.jpg

Přednostně pro ně hledám aktivní majitele, kteří mají zájem vstoupit do krásného světa Border kolií (nebo se v něm již pohybují) a aktivně v něm působit ať už ve výstavní sféře nebo sportovní. Majitele, kterým bude záležet (záleží) nejen na zdraví těchto jedinců, ale i ostatních Border kolií a jejich budoucímu vývoji. Nechají je tedy v daném věku podrobit důležitým zdravotním vyšetřením, které také podstoupí veřejnosti. Zodpovědné majitele, kteří jejich báječné a věrně oddané psí srdce naplní láskou, jistotou a štěstím.

barvicky.jpg

 

 

genetika.jpg