27.7.2021
Našim ausíčkům "A" Matter of the Heart je 5 týdnů. Mají rozdělena jména a postupně se rýsují povahy. Přes den tráví čas ve venkovním výběhu, na zahradě se smečkou a obklopeni návštěvami. Zbytek času jsou s námi doma a socializují se s televizí, vysavačem nebo pračkou. Váhy a fotografie doplněny.


24.7.2021
Vyrazila jsem podpořit a pomazlit své odchovy na Klubovou výstavu BCCCZ, která se konala v Litoměřicích.
Kofinku čekala výstavní premiéra a tak se za mnou  v týdnu zastavili na trénink a rady jak na to.
Ve výstavním kruhu se krásně předvedla a nenechala se prostředím rozhodit. S absencí chlupů po línání vybojovala krásné 3. místo s moc hezkých posudkem. Paulovi se tentokrát v kruhu trochu zamotaly nohy a v pohybu se naplno předvedl. Ve velké konkurenci získal známku výborná bez umístění. Vynahradil nám to řádným vymazlením :-)

Coralina-Coffee MotH - V3 / 28, třída mladých, rozhodčí Milan Krinke
Belmondo MotH - V-, třída otevřená, rozhodčí Monika Švarcová


23.7.2021
Štěňátkovský boom bude v naší chovatelské stanici pokračovat.
Miunce byla potvrzena březost :-) Jedná se o opakované spojení vrhu B a poslední štěňátka po Mie.


20.7.2021
Áčka AUO dnes slaví první měsíc! V bedně už je pořádně veselo, probíhají sourozenecké souboje, prozkoumává se napojený výběh a nové hračky. Během dne poznávají zahradu a zbytek smečky. Jsou podruhé odčerveni, zváženi a fotografie mají doplněny ;-)


20.7.2021

Webové stránky dostaly nový kabátek. Jsou přehlednější a především konečně plně kompatibilní s mobilní verzí. 


13.7.2021
Štěndům jsou 3 týdny, reagují na zvuky v bedně a blízkém okolí, zkoumají a ochutnávají vše, co jim přijde do cesty. Nejvyšší čas se podívat na zahradu! A rovnou tam proběhlo dnešní focení ;-) Všichni se velmi rychle rozkoukali a pohybovali se po trávě velmi suvereně.


10. 7. 2021
Minulou sobotu pořádal náš team Tsunami flyballový turnaj pro začátečníky a veterány. Náš Fík si na tomto turnaji vyběhal společně s dalšími dvěma nováčky Tsunami 1. místo ve 2.divizi :-) Ač to byl jeho teprve druhý start na turnaji, předvedl se jako profík a nastartoval letošní sezonu s nej.časem 3,92.


6. 7. 2021
"A" Matter of the Heart (AUO) - další týden za námi. Štěňata se začínají pokoušet o chůzi, poznávají své sourozence a všichni mají otevřené oči. Proběhlo první odčervení. Doplněny aktuální fotografie a váhy.


29. 6. 2021
Dnes štěňátka oslavila první týden na světě. Celé dny jen baští a spí,... jak my jim závidíme Gria je skvělá máma, pečlivě se stará o hygienu a o mléko zatím nemá nouzi, což se projevilo nejen na váze štěňátek, ale především na stále vyvalených pupcích . Aktuální fotografie a váhy doplněny.


28. 6. 2021
Gratuluji odchovům k úspěšně složeným zkouškám:
Belmondo MotH - BH-VT
Árie MotH - NW-D1


22. 6. 2021
"A" Matter of the Heart (AUO) je na světě!!
V dnešním bouřkovém ránu přivedla Gria na svět rychlostí blesku 5 zdravých, čílých štěňátek (2 feny a 3 psy). Porod proběhl naprosto hladce, Gria byla vzorná a tvářila se, jako by rodila denně :D Všechna štěňátka se narodila živá a k přisátí nepotřebovala žádnou asistenci.
Štěňátka se narodila v pořadí: fena 1 - pes 1 - pes 2 - fena 2 - pes 3.
Informace o jednotlivých štěňátkách v menu - ŠTĚŇATA/Odchovy.


23. 5. 2021
I letos bude v naší chovatelské stanici veselo, s radostí můžeme oznámit potvrzenou březost u Grii. Informace o tomto očekávaném vrhu AUO v menu Štěňátka/Odchovy.


6. 5. 2021
Nejmladší vrh "C" Matter of the Heart slaví svůj první rok života! Všechno nejlepší! Děkuji majitelům za vzornou péči a pravidelnou komunikaci. Aktuální fotografie jsou doplněny do jejich fotoalb - viz. menu - štěňata/odchovy - vrh C


24. 4. 2021
Náš Fík už je velký kluk, dnes úspěšně prošel bonitací a stal se CHOVNÝM psem.
Autor fotografií: Veronika Tvrdá, odkaz na výsledky celé bonitace ZDE


1. 4. 2021
Tak se obávám, že letos se mi tu web akcemi hemžit asi nebude :-( Stále v omezeném režimu se toho ani u nás moc neděje. Tak alespoň výletíme, trénujeme a těšíme se z prvních slunečních paprsků. A samozřejmě čekáme, až se nám holky rozhárají. Letos si opravdu dávají na čas.


21. 2. 2021
Náš Fík dnes slaví své druhé narozeniny! Už je to pan dospělák stále s duší štěňátka Velký mazel doma, střela venku a snaživka v tréninku. Věnujeme se především flyballu a pasení. Snad letošní flyballová sezona vyjde dle plánu a Fík se tak poprvé přidá do závodního teamu Tsunami. Všechno nejlepší Fíííí a všem sourozencům "F" Fast and Foolish Více fotek v galerii v menu "Naši psi".


31. 1. 2021
Dnes slaví své druhé narozeniny vrh "B" MotH! Všechno nejlepší Beezee, Belmondo, Bello, Briano :-*
Děkuji majitelům za perfektní, láskyplnou péči, díky které si všichni z vrhu žijí jako v bavlnce a nic jim neschází.


30. 1. 2021
Puberťákům z vrhu "C" MotH táhne na 9 měsíc a pro výcvik a výchovu je dnešní doba velmi nešťasná a složitá. Kynologické organizace jsou zavřené, hromadné procházky nepřichází v úvahu a při hledání vhodných podmínek pro socializaci se hodně zapotíte. Tímto bych chtěla poděkovat majitelům, že se na mě s důvěrou obracíte a můžeme společně vaše problémy a nejasnosti řešit včas a správně. Děkuji za vaše zpětné vazby a posuny. S většinou z vás jsem se několikrát setkala a z pokroků mám opravdu velkou radost. Jste skvělí, držte se! Pár aktuálních fotek na FB stránce.